FRÉZOVÁNÍ A GRAVÍROVÁNÍ DO PLASTU A JINÝCH MATERIÁLŮ

Frézování

CNC frézování umožňuje obrábění širokého spektra deskových materiálů, jako jsou akrylátyplný polykarbonát, PVC deskyMDF deskydřevotřískové desky, ale i hliníkmosazdural aj. 

Stroje disponují automatickým měničem nástrojů v počtu 8 kusů, což umožňuje maximální flexibilitu při výrobě a upnutý materiál je možné obrábět současně několika nástroji najednou bez další obsluhy a manipulace. Při samotné realizaci zakázky tak máme možnost během několika málo minut vytvořit požadovaný tvar např. záda na kastlové písmeno, nebo plastický nápis či kryt na kapotáž výrobní linky. 

Díky pokročilým technologiím můžeme naše zákazníky obsluhovat rychle, výstupy jsou velmi kvalitně zpracovány a cena je příznivá.

Gravírování

Gravírování je rytí do materiálu pomocí CNC frézky a speciálního nástroje. Většinou se používá standardní stopková frézka, která může materiál oddělit nebo opracovat do požadované hloubky.

Gravírovat a frézovat lze nekovové materiály, jako jsou plastyumělý kámenPVC deskyakrylátydřevopřekližkaMDF desky nebo kovy jako je mosazduralhliník a další.

OK DESIGN, s.r.o.

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 47973901
    DIČ: CZ47973901
    č.účtu: 54006811/0100
    OR u KS Ostrava odd. C/5381