Frézování a gravírování do plastu a jiných materiálů

Frézujeme a gravírujeme většinu dostupných deskových materiálů standardních rozměrů (až do formátu 5 x 2 m), které jsou na našem trhu, díky čemuž se podstatně snižuje doba přípravy a dělení materiálu před samotným frézováním.

Výhody vypalování laserem

Frézování

CNC frézování umožňuje obrábění širokého spektra deskových materiálů, jako jsou akryláty, plný polykarbonát, PVC desky, MDF desky, dřevotřískové desky, ale i hliník, mosaz, dural aj.

Stroje disponují automatickým měničem nástrojů v počtu 8 kusů, což umožňuje maximální flexibilitu při výrobě a upnutý materiál je možné obrábět současně několika nástroji najednou bez další obsluhy a manipulace. Při samotné realizaci zakázky tak máme možnost během několika málo minut vytvořit požadovaný tvar např. záda na kastlové písmeno, nebo plastický nápis či kryt na kapotáž výrobní linky.

Díky pokročilým technologiím můžeme naše zákazníky obsluhovat rychle, výstupy jsou velmi kvalitně zpracovány a cena je příznivá.

Nejčastější využití technologie řezání laserem

Gravírování

Gravírování je rytí do materiálu pomocí CNC frézky a speciálního nástroje. Většinou se používá standardní stopková frézka, která může materiál oddělit nebo opracovat do požadované hloubky.

Gravírovat a frézovat lze nekovové materiály, jako jsou plasty, umělý kámen, PVC desky, akryláty, dřevo, překližka, MDF desky nebo kovy jako je mosaz, dural, hliník a další.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Nepřehlédněte

Ochranné a bezpečnostní přepážky

Ochranné a bezpečnostní přepážky

OK DESIGN, s.r.o.

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 47973901
    DIČ: CZ47973901
    č.účtu: 54006811/0100
    OR u KS Ostrava odd. C/5381