TÝM

  10 DŮVODŮ, PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI

  1. Více než 30 let zkušeností v oboru

  Od roku 1993 pracujeme s nejrůznějšími materiály, jako jsou polykarbonáty, plexisklo, sendwichové materiály, lepidla, světelné zdroje apod.
  Díky našim bohatým zkušenostem, know-how a strojovému vybavení zákazníkům zhmotníme i ty nejsmělejší představy, což potvrzují i naše reference.

  2. Jsme odborníci

  Materiály a jejich vlastnosti známe lépe než kdokoliv jiný a moderní technologie jsou našim koníčkem.

  3. Dlouhá životnost našich výrobků

  Pro zákazníka volíme kvalitní řešení výroby bez zbytečných rizik. Materiály, doporučujeme na konkrétní použití výrobku. Ručíme za odolnost a dlouhou životnost, takže v budoucnu nevznikají vícenáklady na opravu či výměnu.

  4. Naše práce má mezinárodní přesah

  Jsme česká firma sídlící v centru Olomouckého kraje, ale naše výrobky jsou i v New Yorku, na Aljašce, v Gruzii, Německu, Itálii, Rakousku, Austrálii, Bolívii, Chile, na Maledivách… a samozřejmě na Slovensku. Máme tedy ověřeno, že naše výrobky vydrží za každého počasí, teplot i klimatických podmínek.

  5. K zákazníkům přistupujeme s maximální pečlivostí

  Naši zákazníci za námi dojíždějí z různých koutů republiky, protože u nás získávají jedinečný individuální přístup, který jinde nenajdou.

  Chcete kapotáž výrobní linky, kryty z polykarbonátu nebo PMMA? Potřebujete vyřešit označení na budovu tak, aby jste ho nemuseli za pár let repasovat? Chcete polotovary z plastů pro vaše výrobky na které si netroufáte? S tímto vám pomůžeme.

  6. Vyrábíme pro firmy i průmysl

  Díky našemu technologickému vybavení, know-how i zkušenostem se zpracováním nejrůznějších materiálů dnes dodáváme polotovary a nejrůznější výrobky do různých průmyslových odvětví (automobilový, potravinářský, elektrotechnický průmysl).

  7. Certifikát kvality ISO

  Jsme držiteli certfikátu od Bureau Veritas podle požadavků EN ISO 9001/2016.

  8. Garance a výhody pro vás

  Pro zákazníky neustále připravujeme škálu garancí a akčních nabídek, které jim zvýhodňují nákup.

  9. Kvalitní materiál na prvním místě

  Díky vybudované síti dodavatelů a ověřeným materiálům zaručujeme zákazníkům kvalitu výrobků, která předčí jejich očekávání.

  10. Atypické zakázky pro nás nejsou problém

  Více než 25 let pracujeme v oblasti atypické výroby. Jsme zvyklí na kreativitu a atypická řešení. Na vývoji zakázky se podílí tým odborníků (techniků, grafiků,… ), abychom našli vždy nejlepší variantu výroby a estetiky.

  Nepřehlédněte

  Nová velkoplošná tiskárna

  Nová velkoplošná tiskárna

  OK DESIGN, s.r.o.

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 47973901
   DIČ: CZ47973901
   č.účtu: 54006811/0100
   OR u KS Ostrava odd. C/5381