Tým

OK DESIGN, s.r.o.

 10 DŮVODŮ, PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI

1. Více než 25 let zkušeností v oboru

Od roku 1993 pracujeme s nejrůznějšími materiály, jako jsou polykarbonáty, plexisklo, sendwichové materiály, lepidla, světelné zdroje apod.
Díky našim bohatým zkušenostem, know-how a strojovému vybavení zákazníkům zhmotníme i ty nejsmělejší představy, což potvrzují i naše reference.

2. Jsme odborníci

Materiály a jejich vlastnosti známe lépe než kdokoliv jiný a moderní technologie jsou našim koníčkem.

3. Dlouhá životnost našich výrobků

Pro zákazníka volíme kvalitní řešení výroby bez zbytečných rizik. Materiály, doporučujeme na konkrétní použití výrobku. Ručíme za odolnost a dlouhou životnost, takže v budoucnu nevznikají vícenáklady na opravu či výměnu.

4. Naše práce má mezinárodní přesah

Jsme česká firma sídlící v centru Olomouckého kraje, ale naše výrobky jsou i v New Yorku, na Aljašce, v Gruzii, Německu, Itálii, Rakousku, Austrálii, Bolívii, Chile, na Maledivách… a samozřejmě na Slovensku. Máme tedy ověřeno, že naše výrobky vydrží za každého počasí, teplot i klimatických podmínek.

5. K zákazníkům přistupujeme s maximální pečlivostí

Naši zákazníci za námi dojíždějí z různých koutů republiky, protože u nás získávají jedinečný individuální přístup, který jinde nenajdou.

Chcete kapotáž výrobní linky, kryty z polykarbonátu nebo PMMA? Potřebujete vyřešit označení na budovu tak, aby jste ho nemuseli za pár let repasovat? Chcete polotovary z plastů pro vaše výrobky na které si netroufáte? S tímto vám pomůžeme.

6. Vyrábíme pro firmy i průmysl

Díky našemu technologickému vybavení, know-how i zkušenostem se zpracováním nejrůznějších materiálů dnes dodáváme polotovary a nejrůznější výrobky do různých průmyslových odvětví (automobilový, potravinářský, elektrotechnický průmysl).

7. Certifikát kvality ISO

Jsme držiteli certfikátu od Bureau Veritas podle požadavků EN ISO 9001/2016.

8. Garance a výhody pro vás

Pro zákazníky neustále připravujeme škálu garancí a akčních nabídek, které jim zvýhodňují nákup.

9. Kvalitní materiál na prvním místě

Díky vybudované síti dodavatelů a ověřeným materiálům zaručujeme zákazníkům kvalitu výrobků, která předčí jejich očekávání.

10. Atypické zakázky pro nás nejsou problém

Více než 25 let pracujeme v oblasti atypické výroby. Jsme zvyklí na kreativitu a atypická řešení. Na vývoji zakázky se podílí tým odborníků (techniků, grafiků,… ), abychom našli vždy nejlepší variantu výroby a estetiky.

Joomla SEF URLs by Artio

Nepřehlédněte

Ochranné a bezpečnostní přepážky

Ochranné a bezpečnostní přepážky

OK DESIGN, s.r.o.

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 47973901
    DIČ: CZ47973901
    č.účtu: 54006811/0100
    OR u KS Ostrava odd. C/5381